تزریق ژل

V

تزریق ژل و کاربردهای متنوع آن

تزریق ژل برای تمامی پوست ها انجام می شود و هیچ محدودیتی ندارد. بیشتر افرادی که می خواهند زیباتر شوند و صورتی شاداب تر داشته باشند از روش تزریق ژل استفاده می کنند. تمامی پوست ها ماده اسید هیالورونیک را در خود دارد و این ماده در پوست تمام افراد وجود دارد. این ماده موجب می شود آبی که در پوست وجود دارد حفظ شود و به همین دلیل حجم پوست به خوبی نگهداری می شود، در صورتی که این ماده رو به تحلیل برود، پوست حجم خود را از دست می دهد.

بنابراین نحوه عملکرد تزریق ژل به این صورت می باشد که آب پوست را تامین می کند تا باری دیگر پوست شادابی و لطافت خود را به دست آورد. همه ما به خوبی می دانیم با افزایش سن پوست دچار چین و چروک هایی می شود که این چین و چروک به دلیل کاهش میزان اسید هیالورونیک در پوست می باشد. شما می توانید با تزریق ژل این ماده را در پوست افزایش دهید تا پوستی زیبا و جوان داشته باشید.شما می توانید تزریق ژل صورت خود را در سالن هایی انجام دهید که در این زمینه تخصص ویژه ای دارند. همچنین باید بدانید استفاده کردن از این روش زیبایی تاثیر و مزایای بسیاری در پوست دارد که در ادامه بیان می کنیم.

مزایای تزریق ژل :

همه ما به خوبی می دانیم تمامی روش های زیبایی مزایای ویژه خود را دارند. این ویژگی های و مزایا موجب می شود تا افراد روش درمان زیبایی خود را انتخاب کنند. تزریق ژل هم دارای مزایایی می باشد که شما می توانید با انجام این روش این مزایا را تجربه کنید. برای اینکه با مزایا این روش آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از آنها را بیان می کنیم.

  1. نتیجه تزریق ژل را بعد از انجام آن سریعا می توانید مشاهده کنید. یعنی شما همان لحظه ای که از این روش استفاده کنید می توانید نتیجه آن را در صورت خود مشاهده نمایید و در صورتی که رضایت نداشتید و داشتید با فردی که آن را برای شما انجام داده است در میان بگذارید.
  2. برای استفاده کردن از این روش شما هیچ نیازی به جراحی ندارید و به همین دلیل به این روش یک روش غیر تهاجمی می گویند. بنابراین شما برای تزریق هیچ ترسی نخواهید داشت، چرا که به هیچ عنوان درد ندارد.
  3. بسیاری از روش های زیبایی به گونه ای هستند که شما باید بعد از درمان استراحت کنید، ولی یکی از مهمترین مزایای تزریق ژل این است که شما نیازی به استراحت ندارید و دوران نقاهت بعد از آن را تجربه نمی کنید. یعنی شما بعد از انجام این روش به راحتی می توانید به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید.
  4. بسیاری از افرادی که از این روش استفاده کرده اند از آن رضایت دارند. رضایت دیگران موجب می شود که شما هم بدون اینکه احساس خطر کنید از این روش زیبایی استفاده نمایید تا زیبایی و شادابی خود را دو چندان کنید.
  5. نتایجی که شما از این روش به دست می آورید کاملا طبیعی می باشد، چرا که افراد متخصصی که در سالن این روش زیبایی را برای شما انجام می دهند توانایی های لازم را در این زمینه دارند و به خوبی می دانند تا چه اندازه باید از این مواد برای شما استفاده کنند تا حالتی طبیعی در صورت شما ایجاد کند.
  6. پیش از اینکه شما برای تزریق ژل آماده شوید نیازی نیست هیچ گونه داروی بیهوشی را مصرف نمایید. این امر نشان دهنده آسان بودن و درد نداشتن این روش است. بسیاری از افراد بر این گمان هستن که باید داروهای آرام بخش و بیهوشی را پیش از تزریق مصرف کنند که این بارو بسیار غلط است.
  7. کل مدت زمانی که این روش زیبایی بر روی صورت شما طول می کشد نهایتا ۲۰ دقیقه است. همچنین شما تنها در یک جلسه باید به سالن بروید تا از این روش استفاده کنید. مانند روش های دیگر زیبایی نیازی نیست چندین روز خود را به آن اختصاص دهید.
  8. یکی دیگر باورهای غلطی که بسیاری از افراد در مورد تزریق ژل دارند این است که، آنها گمان می کنند بعد از تزریق دیگر به راحتی نمی توانند لبخند بزنند و یا اینکه اخم کنند. این باور بسیار اشتباه می باشد، چرا که افراد بعد از تزریق به خوبی می توانند لبخند بزنند و اخم کنند، در واقع باید بدانید تزریق هیچ تاثیری بر لبخند زدن و اخم کردن صورت ندارد تنها خطوطی را که در این نواحی به وجود آمده است را از بین می برد.
  9. اگر شما از تزریق ژل خود رضایت نداشته باشید به راحتی می توانید درخواست اصلاح آن را از سالن داشته باشید، چرا که یکی دیگر از مزیت های این روش این است که قابل برگشت می باشد و اگر مایل نباشید به راحتی می توانید نتیجه آن را اصلاح کنید.
  10. موادی که در ژل وجود دارد به طور کامل استاندارد می باشد و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا قرار گرفته است، بنابراین می توانید با خیالی راحت از این روش زیبایی استفاده کنید و نتیجه عالی آن را روی صورت خود مشاهده نمایید.

آیا تزریق ژل عوارض هم دارد ؟

بسیاری از افراد از عوارض تزریق ژل ترس دارند و به همین دلیل از انجام این روش زیبایی خودداری می کنند. عوارضی که در این روش بیان شده است و بسیاری از افراد از آن ترس دارند به نوع ژل بستگی دارد، ژل هایی که در سالن استفاده می شود استاندارد هستند و مورد تایید سازمان دارو و غذای آمریکا قرار گرفته اند. به همین دلیل وقتی وارد پوست می شوند زیبایی و انسجام پوست را بیشتر می کنند.

اما برخی ژل های دیگر وجود دارند که تا چند روز اول مشکلی ندارند ولی بعد از آن به حالت گلوله گلوله در پوست در می آیند، به همین دلیل است که شما پیش از اینکه تزریق ژل خود را انجام دهید باید در مورد استاندارد بودن محصول اطمینان کافی به دست آورید و همچنین به مراکز و سالن های غیرمعتبر مراجعه نکنید تا خطرات تزریق ژل شما را تهدید نکند.