تزریق فیلر

فیلر یکی از ژل های تزریق کننده زیبایی می باشد

بسیاری از افراد ظاهر فک و چانه شان با گذر سن تغییر می کند، آنها می توانند با روش زیبایی فیلر به فک و چانه خود زاویه بدهند تا زیبایی بیشتری داشته باشد و همچنین صورت آنها را جوانتر کند. همه ما به خوبی می دانیم بر اثر پیری پوست به علت از دست دادن بافت چربی دچار تغییر می شود که می توانید با روش زیبایی فیلر به پوست خود طراوت و شادابی ببخشید. بسیاری از افرادی که به روش زیبایی فیلر نیاز پیدا می کنند بالای ۳۰ سال هستند، چرا که افراد بالای ۳۰ سال با چین و چروک هایی در صورت خود مواجه می شوند.

تزریق فیلر یکی از روش های زیبایی می باشد که امروزه بسیاری از افراد از این روش استفاده می کنند، این روش عوارض ندارد و شما می توانید در سالن های زیبایی از این روش برای جوانتر شدن خود استفاده کنید. به یکی از نکاتی که بسیار باید دقت داشته باشید این است که تزریق فیلر را باید فردی که در این زمینه تخصص دارد برای شما انجام دهد، بنابراین باید به سالن های زیبایی بروید که افراد متخصص در آن سالن حضور دارند و با انجام دادن این روش آشنایی کاملی دارند. تزریق فیلر برای جوانسازی پوست، از بین رفتن چین و چروک و زاویه سازی به فک و صورت می باشد که در ادامه عملکرد آن را توضیح می دهیم.

 

یکی از راه های سریع و غیرتهاجمی برای افزایش زیبایی تزریق فیلر به فک و چانه می باشد. بسیاری از افرادی که این احساس را دارند که فک و چانه آنها نامتقارن می باشد و یا اینکه با اندازه چهره شان تناسب ندارد می توانند از تزریق فیلر به فک و چانه خود استفاده کنند. برخی از افراد بعد از اینکه با کاهش وزن مواجه می شوند احتمال دارد که فرم صورت آنها تغییر کند، با تغییر کردن فرم صورت زیبایی آنها از دست می رود، آنها می توانند با استفاده از تزریق فیلر فک و چانه خود را زاویه دهند تا زیبایی شان را بازگردانند.

البته برخی از افراد هم هستند که به طور کلی برای زیبایی بیشتر از این روش استفاده می کنند، اگر شما می خواهید متوجه شوید که آیا تزریق فیلر موجب زیبایی بیشتر برای شما می شود می توانید یک آزمون ساده انجام دهید. شما با دستان خود دو طرف صورت خود را به سمت گوش خود بکشید، اگر چهره تان را در این حالت بیشتر می پسندید بهتر است که از این روش استفاده کنید تا زیبایی بیشتری داشته باشید.

اگر شما مایل به انجام این روش هستید باید نزد افراد متخصصی بروید که در این زمینه توانایی های لازم را دارند، چرا که آنها به خوبی می دانند باید این ژل زیبایی را به کدام نقاط تزریق کنند و همچنین اندازه و دز آن را برای صورت شما تشخیص می دهند. ماندگاری این روش بین ۴ تا ۶ ماه است که بعد از آن می توانید برای ترمیم باری دیگر به سالن مراجعه کنید.

از ژل فیلر برای چه نواحی استفاده می شود ؟

همانطوری که بیان کردیم تزریق فیلر برای زیبایی بیشتر و جوانسازی صورت می باشد، یکی از آنها زاویه سازی ب فک و چانه بود که به صورت کامل آن را توضیح دادیم. اما از این روش برای اعضای دیگر صورت هم استفاده می شود که اگر مشا به سالن بروید تمامی این روش ها را برای شما انجام می دهند و شما می توانید نتیجه عالی آن را در همان یک جلسه مشاهده کنید. در ادامه برخی از نواحی را که می توانید تزریق فیلر را روی آنها انجام دهید را معرفی می کنیم.

  1. پر کردن و یا کاهش خطوط خنده :

همانطوری که بیان کردیم از این روش برای جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک هم استفاده می شود. خطوط خنده در صورت یکی از خطوطی می باشد که بیشتر افراد آن را می توانند از ۳۰ سالگی به بعد مشاهده کنند، البته در برخی از افراد زودتر از ۳۰ سالگی این خطوط به وجود می آید. شما می توانید با تزریق فیلر این خطوط را به خوبی پر کنید و از این طریق آنها کاهش می یابند. البته اگر شما در چندین جلسه از این روش استفاده کنید این خطوط به طور کلی از بین می روند.

  1. برطرف کردن خطوط گوشه لب :

یکی دیگر از خطوطی که در صورت به وجود می آید و بیشتر افراد آن را مشاهده می کنند خطوط گوشه لب می باشد که آن را هم می توانید با استفاده کردن از این روش به خوبی از بین ببرید. فقط به یکی از نقاطی که بسیار باید دقت داشته باشید این است که، این خطوط بسیار حساس هستند و باید افرادی متخصص در این زمینه که در سالن حضور دارند، از روش زیبایی تزریق فیلر برای شما استفاده کنند.

  1. برجسته سازی گونه ها و لب ها :

افراد بسیاری هستند که می خواهند زیبایی صورت خود را بیشتر کنند و یکی از اقدامات آنها این است که گونه ها و لبهای خود را برجسته تر می کنند. برجسته سازی لب ها و گونه ها تاثیر بسزایی در زیبایی صورت دارد و یکی از روش هایی که می توانید برای برجسته سازی این نقاط از آن استفاده کنید تزریق فیلر می باشد. برای برجسته سازی لب های و گونه ها روش های بسیاری وجود دارد ولی امروزه یکی از روش هایی که امنیت بیشتری دارد و مورد تایید بیشتر پزشکان قرار گرفته است تزریق فیلر می باشد.

  1. پر کردن گودی زیر چشم :

یکی دیگر از اعضای صورت که بسیار حساس می باشد و در زیبایی صورت تاثیر دارد گودی زیر چشم می باشد، افراد بسیاری بعد از گذر سن و یا کاهش وزن زیر چشم هایشان گود می افتد که می توانند با انجام این روش زیبایی گوید آن را پر کنند تا زیبایی بیشتری را به دست آورند.

  1. برطرف کردن خط اخم و خطوط پیشانی :

یکی دیگر از خطوطی که در صورت وجود دارد خط اخم و خطوط پیشانی می باشد که شما می توانید با استفاده از تزریق فیلر این خطوط را به خوبی از بین ببرید.