بوتاکس

بوتاکس و تاثیر آن در زیبایی

همانطوری که همه شما به خوبی می دانید یکی از روش های زیبایی و جوانسازی پوست بوتاکس می باشد. بوتاکس یکی از روش های قدیکی زیبایی می باشد که مورد تایید بسیاری از پزشکان قرار گرفته است و به همین دلیل افراد بسیاری از این روش زیبایی استفاده می کنند. بنابراین همه ما به خوبی می دانیم تزریق بوتاکس یکی از بهترین راه هایی می باشد که برای از بین بردن چین و چروک از آن می توانیم استفاده کنیم. اما اینکه در کدام اعضای صورت استفاده می شود را در ادامه بیان خواهیم کرد.

تزریق بوتاکس از آنجایی که یکی از روش های زیبایی و جوانسازی پوست می باشد، در سالن های آرایشی هم این روش انجام می شود. اما به یکی از نکاتی که در سالن های زیبایی باید به آن بسیار دقت داشته باشید این است که تزریق بوتاکس باید توسط افرادی که در این زمینه تخصص دارند انجام شود. در غیر این صورت امکان دارد عوارض جبران ناپذیری برای شما رخ دهد و بعد از آن پشیمانی بسیاری را به بار آورد. در نتیجه شما می توانید به افرادی که در این زمینه تخصص دارند اعتماد کرده و تزریق بوتاکس خود را نزد آنها انجام دهید.

 

همانطوری که بیان کردیم تزریق بوتاکس به نقاط گوناگون صورت انجام می شود. از آنجایی که با بالا رفتن سن چین و چروک های صورت هم بیشتر می شود، بهتر است از این روش زیبایی برای تمامی این نقاط استفاده کنید تا زیبایی شما دو برابر شود. البته اگر مایل باشید می توانید فقط یکی از آنها را انجام دهید. تزریق بوتاکس به تمامی این نقاط در سالن ها زیبایی توسط افراد متخصص انجام می شود. در ادامه در مورد تزریق بوتاکس به این نقاط توضیحات بیشتری را ارائه می دهیم.

  1. بین ابروها و خطوط پیشانی :

یکی از نقاطی که در صورت بسیار مهم می باشد و خطوطی که در این نقطه به وجود می آید موجب می شود شما عصبی و خسته نشان داده شوید خطوط پیشانی که بین ابروها شکل می گیرد است. این خطوط بیشترین زمانی که خود را نشان می دهد، زمان عصبانیت و خستگی شما می باشد. بنابراین بسیاری از افراد شاید این خطوط را در صورت خود داشته باشند، و به همین دلیل زیبایی صورت خود را از دست بدهند. ولی شما می توانید با تزریق بوتاکس به این خطوط چهره ای بسیار با نشاط تر و آرام تر داشته باشید.

این خطوط موجب می شود سن شما بالاتر از آن چه هست نشان داده شود، چرا که بسیاری از افراد هستند که پایین تر از ۳۰ سال می باشند و این خطوط را در پیشانی خود دارند. به همین دلیل تنها عامل به وجود آمدن این خطوط بالا رفتن سن نمی باشد، بلکه عوامل دیگری مانند نور آفتاب و کشیدن سیگار هم می تواند در به وجود آمدن این خطوط تاثیر داشته باشد. بنابراین یکی از مهمترین و اولین خطوطی که در صورت به وجود می آید خطوط بین ابروها می باش که از طریق تزریق بوتاکس به طور کلی از بین می رود.

  1. در اطراف چشم ها و ابروها :

به خطوطی که در اطراف چشم ها و ابروها به وجود می آید خطوط پنجه کلاغی می گویند. این خطوط زمانی که سن شما بالاتر می رود به وضوح دیده می شود، و هنگام گریستن و خندیدن آنها را به خوبی می توانید مشاهده نمایید. شما با استفاده از این روش زیبایی به خوبی می توانید این خطوط را کاهش دهید و به جوانسازی صورت خود کمک کنید. شما برای انجام این روش می توانید به سالن های زیبایی که افراد متخصصی دارند مراجعه کنید.

تزریق بوتاکس به اطراف چشم ها و ابروها موجب می شود گودی زیر چشم های شما از بین برود و همچنین تاثیر بسیاری در درشت نشان دادن چشم ها دارد. همچنین بسیاری از افراد یکه تمایل دارند ابروهایشان بالاتر برود تا زیبایی بیشتری داشته باشند، می توانند از این روش استفاده کنند و نتیجه عالی آن را مشاهده نمایند.

  1. بالای بینی و اطراف لب :

خطوطی که در بالای بینی به وجود می آید را خطوط خرگوشی می گویند، شما می توانید با استفاده کردن از این روش این خطوط را تا حد قابل قبولی از بین ببرید. خطوط اطراف لب هم یکی دیگر از خطوط صورت می باشد که می توانید با استفاده کردن از این روش آنها را از بین ببرید. از آنجایی که اطراف لب تاثیر بسیار مهمی در لبخند زدن دارد، و موجب زیبای و جذابیت بیشتر فرد می شود، اگر اطراف لب دارای خطوط باشند این زیبایی را کاهش می دهند، به همین دلیل بهترین راه از بین بردن خطوط اطراف لب تزریق بوتاکس می باشد.

  1. در فک و گردن و چانه :

همه ما به خوبی می دانیم زمانی که سن بالا می رود بر اثر عوامل ژنتیکی و فعالیت های زیاد عضلانی صورت، چین و چروک های بسیاری در ناحیه گردن، فک و چانه به وجود می آید. این سه ناحیه با یکدیگر تناسب ویژه ای دارند و اگر هر یک از آنها زیبایی خود را از دست دهند ناحیه های دیگر هم زیبایی خود را نخواهند داشت. گردن یکی از ناحیه هایی می باشد که ارتباط مستقیمی با زیبایی صورت دارد و با بالا رفتن سن دارای چین و چروک هایی می شود که می توانید آنها را با استفاده از تزریق بوتاکس از بین ببرید.

ناحیه فک در صورت بعد از مدتی حالت آویزان و شل پیدا می کند که با استفاده از این روش آن را می توانید زیباتر کنید. اگر فک و چانه شما فرم خوبی داشته باشد در زیبایی صورت شما تاثیر بسیاری دارد. به همین دلیل اگر می خواهید از این روش زیبایی استفاده کنید بدون شک زیبایی شما تضمینی می باشد.

در نتیجه شما می توانید تمامی نقاطی را که در صورت وجود دارد و بعد از مدتی دارای چین و چروک می شود را به وسیله تزریق بوتاکس زیباتر و جوانتر سازید. افرادی که در سالن های زیبایی این روش زیبایی را انجام می دهند به شما مشورت های مفیدی را در این زمینه ارائه می دهند.