بوتاکس مو

بوتاکس مو چیست ؟

هم اکنون روش تازه ای برای درمان مو به بازار آمده که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است این روش به بوتاکس مو شهرت دارد. در واقع در این روش بوتاکس به بازسازی و ترمیم قشر و لایه های شاخی مو می پردازد. همچنین این روش سبب آبرسانی و زنده کردن مو می شود. بوتاکس مو را بسیار درخشان و براق درست به حالت اولیه خود باز می گرداند. با این درمان آبرسان ، مو به سلامت و درخشنگی کامل دست می یابد و قابل کنترل است و همجنین مو حالت اولیه خود را حفظ می کند.

اسم این محصول گولتان نزند! برخلاف عملکرد زیبایی بوتاکس این ماده کمی متفاوت است این ماده دارای هیچ سم بوتولونیومی نیست و عملکردی شبیه یه کراتینه کردن مو دارد.

به این صورت که ماده به لایه های شاخی مو تزریق می شود و آن ها را پر می کند و سبب ترمیم و تغذیه مو می شود. با نفوذ مواد بوتاکس به لایه ی کورتکس و کوتیکول مو ، موها براق تر سالم و درخشان تر و رشته های مویی محکمتر می شود، بو تاکس مو شامل پروتیینی می باشد که به اصطلاح نقایص رشته های مو به فعال سازی مواد تشکیل دهنده ی آن می پردازد.

ترکیب موادی مانند پروتیین ها ، روغن خاویار , کلاژن ، ویتامینها ، آنتی اکسیدان ها ، اسیدهای طبیعی و مواد درمانی در حقیقت تغذیه و آبرسانی و ترمیم مو را تضمین می کند.

در این روش مو نرم می شود و تمام موخوره ها و شکنندگی های مو برطرف می شود . تمام بلاهایی که ما انسانها با مدل دادن ، سشوار و اتوکشی و رنگ و دکلره کردن مو و غیره ….. بر سر موهایمان می آوریم سرانجام صدای این مو بر خواهد آمد و مو بصورت کدر ، وز و بدحالت می شود . تنها استفاده از ویتامینه های مو سبب سلامت مو نمی شود . اما بوتاکس با ورود به کورتکس مو تمام رشته های مویی را به شکل اول خود باز می گرداند و سبب می شود تا شما بار دیگر احساس جوانی و زیبایی کنید.

با افزایش سن موهای ما نیز پیر می شوند و کراتین کافی برای زنده نگه داشتن مو در آن کاهش می یابد ، رنگ کردن مو سبب می شود تا لایه های شاخی مو در لایه های کوتیکول در مدت طولانی باز بماند و استحکام خود را از دست بدهند . بوتاکس مو از ریشه تا نوک مو را تحت تاثییر خود قرار می دهد